ARIFA (TURKIJE, ROEMENIË, IRAK, NL)
Mehmet Polat - ud
Alex Simu – saxofoons, klarinet, live electronics
Osama Abdulrasol - kanun
Sjahin During - Afro/Anatolische percussie
Arifa
Hekkum schuur
1e set 13.15
2e set 14.30
“Arifa maakt Turkse en klassiek Arabische muziek, maar op subtiele wijze geharmoniseerd en geïnjecteerd met stijlvormen ontleend aan jazz, Balkanmuziek en eigentijds westers ‘klassiek’…Vlammend en meeslepend ensemblespel … in combinatie met opwindende breaks, riffs en tempowisselingen” Aldus Ton Maas in De Volkskrant in een recensie van het debuutconcert van Arifa in het Bimhuis begin dit jaar, dat hij met vijf sterren waardeerde.
2 | 4 |
Links
Route 1 | |||
aanvangstijden |
|||
1e set | 2e set | ||
12.30 | 13.45 | Den Horn Westerklavier | KLATWERK3 |
12.30 | 13.45 | Aduard kerk |
ERIC VLOEIMANS & BOJAN Z |
13.30 | 14.45 | Aduard fabriek | EKE |
14.15 | 15.30 | Den Ham kerk | |
15.00 | 16.15 | Den Ham schuur | GIDEON VAN GELDER TRIO |
15.45 | 17.00 | Frytum schuur | DIMITAR BODUROV TRIO |
17.30 | 18.45 | Niehove kerk | IRENE SCHWEIZER WHERE’S AFRICA TRIO |
17.45 | 19.00 | Oldehove kerk | KAAS KWARTET |
18.00 | Garnwerd tent | DJ SWINGMASTER SEM & VINYLLATINO | |
22.00 | Garnwerd tent | MDUNGU |
Route 2 | |||
aanvangstijden |
|||
1e set | 2e set | ||
12.30 | 13.45 | Adorp kerk | POTSA LOTSA |
13.15 | 14.30 | Hekkum schuur | ARIFA |
14.00 | 15.15 | Feerwerd schuur Dick | ELECTRIC BARBARIAN |
15.00 | 16.15 | Garnwerd kerk | TRIOLEX & PHIL MINTON |
16.00 | 17.15 | Klein Wetsinge | MICHAEL MOORE FRAGILE QUARTET |
17.15 | 18.30 | Feerwerd schuur Hans |
THE DORF |
17.45 | 19.00 | Feerwerd kerk | CLAUDE TCHAMITCHIAN |
18.00 | Garnwerd tent | DJ SWINGMASTER SEM & VINYLLATINO | |
22.00 | Garnwerd tent | MDUNGU |
Route 3 DE KOPERROUTE |
|||
aanvangstijden |
|||
1e set | 2e set | ||
12.30 | 13.45 | Dorkwerd kerk | |
13.30 | 14.45 | Harkema kerk | CARL LUDWIG HÜBSCH |
14.00 | 15.15 | Oostum kerk | OREN MARSHALL |
14.30 | 15.45 | Feerwerd kerk | WOLTER WIERBOS / WILBERT DE JOODE |
15.45 | 17.00 | Allersmaborg | |
17.00 | 18.15 | Oostum kerk |
TRÉ FUNDAMENTAL MUSIC |
18.00 | 19.15 | Feerwerd schuur Dick | SPINIFEX TUBA BAND |
18.00 | Garnwerd tent | DJ SWINGMASTER SEM & VINYLLATINO | |
22.00 | Garnwerd tent | MDUNGU |
Route 4 | |||
aanvangstijden |
|||
1e set | 2e set | ||
12.30 | 13.45 | Garnwerd tent | FURIOPOLIS |
13.15 | 14.30 | Hekkum schuur | ARIFA |
14.15 | 15.30 | Feerwerd Boshhof | EUGENE CHADBOURNE |
15.00 | 16.15 | Ezinge kerk | DUTCH IMPRO ACADEMY |
15.45 | 17.00 | Allersmaborg | |
17.15 | 18.30 | Feerwerd schuur Hans |
THE DORF |
18.30 | 19.45 | Garnwerd kerk | CHARLES GAYLE / HAN BENNINK |
18.00 | Garnwerd tent | DJ SWINGMASTER SEM & VINYLLATINO | |
22.00 | Garnwerd tent | MDUNGU |
VOL=VOL!
Wilt u erg graag een concert bijwonen, zorg dan dat u ruim op tijd aanwezig bent, want vol=vol!
TIP
U kunt ook steeds bij de tweede set beginnen. Vaak is het tweede deel van het concert minder druk.
DRINGEND VERZOEK
Kies een geschikt moment om in of uit te lopen, bijvoorbeeld tijdens het applaus,om de concentratie van musici en luisteraars niet te verstoren. En vergeet niet uw mobiele telefoon tijdens de concerten uit te zetten!
REACTIES
We zijn benieuwd naar uw ervaringen, opmerkingen, kritiek, complimenten, anekdotes, suggesties en digitale foto’s en filmpjes. Mail uw reacties naar reacties@zjft.nl